ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم که میل چی یک محصول کاربردی و جذاب برای شما باشد ، به همین دلیل مقررات و شرایطی که در ادامه می خوانید وضع شده است تا بتوانیم خدمات بهتری به شما ارائه دهیم ، دقت کنید با ثبت نام در میل چی شما موافقت خود با موارد زیر را اعلام می کنید. (بخش عمده ای از مطالب زیر تقریبا توسط تمام ارائه دهندگان خدمات ایمیل مارکتینگ در دنیا به کاربران ارائه می شود)

اشتراک های میل چی :

اشتراک های میل چی در دو حالت محدود و نامحدود ارائه می شود ، در حالت محدود شما هر ماه تعدادی ایمیل رایگان دارید و می توانید پس از اتمام اعتبار رایگان برای ارسال ایمیل بیشتر اعتبار خریداری کنید ، در حالت محدود شما می توانید مخاطبین خود را حذف کنید و مخاطب جدیدی ایجاد کنید. اما در حالت نامحدود شما می توانید در هر ماه به تعداد نامحدود به مخاطبین خود ایمیل رایگان ارسال کنید و البته امکان حذف مخاطبین را ندارید.

در هنگام ثبت نام شما می توانید از بین حالت محدود یا نامحدود یکی را انتخاب کنید ، اما پس از ثبت نام امکان تغییر وضعیت وجود ندارد.

تشریح خدمات :

میل چی تمام تلاش خود را برای ارسال ایمیل های کاربران به اینباکس انجام می دهد ، اما از آنجا که ارسال ایمیل به اینباکس به مواردی از جمله آدرس فرستنده ایمیل و متن ایمیل نیز بستگی دارد و هر دوی این موارد از خارج اختیار میل چی است لذا ما تعهدی در زمینه ارسال ایمیل به اینباکس نداریم و در اشتراک های محدود برای ایمیل های برگشت خورده (Bounce) و یا اسپم شده نیز هزینه آن از اعتبار کاربر کسر می شود.

ارسال اسپم :

ارسال اسپم در میل چی ممنوع است. ما بر اساس ایمیل های ارسالی شما و درصد ایمیل های برگشت خورده (Bounce) و اسپم شده به شما امتیازی می دهیم ، چنانچه این امتیاز از 70% کمتر شود اشتراک شما به مدت یک هفته قطع می شود . در صورت تکرار اشتراک به مدت یکماه و در مرحله سوم اشتراک شما بصورت دائمی مسدود خواهد شد و بدلیل خسارت هایی که متوجه میل چی می شود هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود.

رفع مسئولیت :

مسئولیت ایمیل های ارسالی بر عهده کاربر ارسال کننده است و میل چی هیچ مسئولیتی را در این زمینه نمی پذیرد ، ایمیل ها قبل از ارسال بررسی نمی شوند بنابر این در صورت ارسال ایمیل های خلاف قوانین کشور و در صورت درخواست مراجع ذیصلاح اطلاعات کاربر ارسال کنند ایمیل در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

خرید ایمیل :

اشتراک های محدود می توانند اعتبار ایمیل خریداری کنند . حداقل تعداد خرید ایمیل 10 هزار عدد می باشد و در یک سفارش نمی توان مقداری کمتر از آن خرید کرد.

نگهدای اطلاعات :

میل چی تا شش ماه پس از انقضای اشتراک ، اطلاعات مشترک را حفظ خواهد کرد اما پس از 6 ماه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

محرمانگی اطلاعات :

میل چی تعهد می دهد که محرمانگی تمامی اطلاعات شما از جمله آدرس های ایمیل مخاطبین شما را حفظ کند و امانتداری امین باشد. ما از اطلاعات شما استفاده نخواهیم کرد و آنها را در اختیار دیگران نیز قرار نمی دهیم.

اما در حالت نامحدود شما می توانید در هر ماه به تعداد نامحدود به مخاطبین خود ایمیل رایگان ارسال کنید و البته امکان حذف مخاطبین را ندارید. در حالت استفاده از اکانت نامحدود شما باید از سیاست مصرف منصفانه پیروی کنید. برای آگاهی از سیاستهای مصرف منصفانه لطفا قبل از خرید با بخش فروش تماس بگیرید.

کاربران میل چی باید شرایط استفاده از خدمات را رعایت کنند. شرایط ما ممکن است در آینده در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر کند و درج آنها در سایت به معنی انتشار آنها است .